Nicholyn Farms Logo

Our Partners


Available Products

  • $12.00 / Each

325g package

Out Of Stock
  • $46.00 / Each

$14.75/lb

Add
  • $12.00 / Each

325g package

Out Of Stock
  • $95.00 / Package

12 x 1lb Lean Ground Beef

Add
  • $10.00 / Each

350ml jar

Add
  • $11.85 / Each

115 g per package

Add
  • $11.85 / Each

165 g per package

Add
  • $14.00 / Each

236g bottle

Add
  • $14.00 / Each

236g bottle

Add
  • $5.85 / Each

1 L bottle

Add
  • $5.85 / Each

1 L bottle

Add
  • $5.85 / Each

1 L bottle

Add
  • $13.00 / Each

15 per package

Add
  • $3.00 / Each

120g bag

Add
  • $3.50 / Each

473ml bottle

Add
  • $11.00 / Each

473ml jar

Add
  • $9.00 / Each

3 x 90 ml per box

Add
  • $15.50 / Each

355ml jar

Add
  • $3.65 / Each

30g package

Add
  • $3.65 / Each

30g package

Add
  • $3.65 / Each

30g package

Add
  • $2.50 / Each

9pcs per package

Add
  • $2.50 / Each

9pcs per package

Add
  • $2.50 / Each

9pcs per package

Add
  • $9.35 / Package

200g bag

Add
  • $11.85 / Each

115 g package

Add
  • $9.00 / Each

4 x 15 g package

Add
  • $3.00 / Each

340 g package

Add
  • $9.00 / Each

237ml bottle

Add
  • $9.00 / Each

237ml bottle

Add
  • $8.00 / Each

250 g package

Add
  • $17.65 / Each

907g bag

Add
  • $3.00 / Each

120g bag

Add
  • $9.75 / Each

245ml bottle

Add
  • $15.00 / Package

6 per package

Out Of Stock
  • $11.50 / Each

150 g wedge

Add
  • $4.35 / Each

100 g package

Add
  • $9.00 / Each

4 x 12 g package

Add
  • $12.00 / Each

370ml jar

Add
  • $8.00 / Each

250 g package

Add
  • $6.00 / Each

3lb bag

Add
  • $18.00 / Each

$18.95/lb

Add
  • $18.00 / Each

907g bag

Add
  • $13.00 / Each

500ml bottle

Add
  • $6.50 / Each

250ml bottle

Add
  • $8.85 / Each

125 g package

Add
  • $13.50 / Each

976 ml jar

Add
  • $4.85 / Each

25g per package

Add
  • $18.50 / Each

600g package

Add
  • $8.50 / Each

198g box

Add
  • $10.00 / Each

354 g package

Add
  • $9.25 / Each

226 g box

Add
  • $9.00 / Each

4 x 6 g package

Add
  • $6.00 / Each

3lb bag

Add
  • $6.00 / Each

156g box

Add
  • $9.50 / Each

454g bag

Add
  • $8.50 / Each

375ml bottle

Add
  • $7.25 / Each

150 g package

Add
  • $8.50 / Each

198g box

Add
  • $11.50 / Each

200 g package

Add
  • $9.00 / Each

425ml package

Add
  • $13.50 / Each

907g bag

Add
  • $3.00 / Each

170g Box

Add
  • $7.00 / Bottle

2 L Bottle

Add
  • $16.00 / each

900g bag

Add
  • $29.50 / Each

720 g package

Add
  • $13.00 / Package

6 per package

Add
  • $8.85 / Each

85 g package

Add
  • $13.50 / Each

739 ml jar

Add
  • $11.50 / Each

200 g package

Add
  • $6.00 / Each

3lb bag

Add
  • $5.50 / Each

227g package

Add
  • $4.00 / Package

16 per package

Add
  • $13.00 / Bottle

4L Bottle

Add
  • $26.00 / Each

750 g per package

Add
  • $13.00 / Each

6 per package

Add
  • $7.25 / Each

150 g package

Add
  • $12.35 / Each

908g package

Add
  • $11.50 / Each

200 g package

Add
  • $11.50 / Each

150 g wedge

Add
  • $6.25 / Each

325ml bottle

Add
  • $14.50 / Each

750 g tray

Add
  • $10.50 / Each

236ml bottle

Add
  • $12.00 / Each

3lb bag

Add
  • $23.00 / Each

6 per package

Add
  • $6.50 / Each

125g box

Add
  • $6.25 / Each

325ml package

Add
  • $8.85 / Package

125 g per package

Add
  • $4.75 / Package

4 per package

Add
  • $8.65 / Each

148g bag

Add
  • $11.00 / Each

1L bottle

Add
  • $8.50 / Each

350ml bottle

Add
  • $11.50 / Each

200 g package

Add
  • $11.50 / Each

150 g wedge

Add
  • $7.85 / Each

250 ml bottle

Add
  • $8.00 / Each

$6.00/lb

Add
  • $5.00 / Each

450 g loaf

Add
  • $9.50 / Each

10 bones per package

Add
  • $11.50 / Each

150 g wedge

Add
  • $5.50 / Each

325ml bottle

Add
  • $7.25 / Each

200 g package

Add
  • $6.50 / Package

285g Bag

Add
  • $90.00 / Each

$12.95/lb

Add
  • $40.00 / Package

$10.00/lb

Add
  • $7.35 / Package

125 g per package

Add
  • $9.50 / Package

10 bones per package

Add
  • $7.50 / Each

1L bottle

Add
  • $13.50 / Each

425 g package

Add
  • $5.50 / Each

325ml bottle

Add
  • $5.50 / Each

260 g package

Add
  • $6.50 / Package

285g Bag

Add
  • $5.00 / Each

450 g loaf

Add
  • $0.50 / Each

0.50/pc

Add
  • $9.00 / Each

1 pizza per package

Add
  • $6.50 / Package

150 g per package

Add
  • $10.00 / Each

170g bag

Add
  • $6.00 / Each

112ml bottle

Add
  • $6.00 / Package

340 g per package

Add
  • $6.50 / Each

1L bottle

Add
  • $5.50 / Each

325ml bottle

Add
  • $15.00 / Each

290 g box

Add
  • $9.00 / Each

1 pizza per package

Add
  • $13.50 / Each

562 ml container

Add
  • $10.00 / Each

394 g package

Add
  • $15.00 / Each

360 g package

Add
  • $13.50 / Each

414ml jar

Add
  • $9.00 / Each

1 pizza per package

Add
  • $2.50 / Each

1 bunch

Add
  • $13.50 / Each

562 ml container

Add
  • $8.25 / Each

1L bottle

Add
  • $13.00 / Each

200ml bottle

Add
  • $10.50 / Package

250g per package

Add
  • $9.50 / Each

350ml bottle

Add
  • $7.00 / Each

500 g loaf

Add
  • $9.00 / Each

945ml bottle

Add
  • $2.50 / Each

1 bunch

Add
  • $6.00 / Each

1 tray

Add
  • $13.50 / Each

562 ml container

Add
  • $13.50 / Package

150g Package

Add
  • $26.00 / Each

70g container

Add
  • $8.50 / Each

350ml bottle

Add
  • $7.50 / Each

590 g loaf

Add
  • $2.50 / Each

1 bunch

Add
  • $11.00 / Each

500ml bottle

Add
  • $14.85 / Each

425 g package

Add
  • $13.50 / Package

150g Package

Add
  • $17.00 / Each

15g container

Add
  • $10.00 / Each

297 g package

Add
  • $7.00 / Each

150ml jar

Add
  • $3.00 / Each

1 baguette

Add
  • $15.00 / Each

500ml bottle

Add
  • $2.50 / Each

1 bunch

Add
  • $14.85 / Each

240g package

Add
  • $10.00 / Each

374 g package

Add
  • $13.00 / Each

1 per package

Add
  • $17.00 / Each

946 ml jar

Add
  • $10.00 / Each

780g package

Add
  • $11.85 / Each

550g box

Add
  • $10.00 / Each

1L bottle

Add
  • $26.50 / Each

3 per package

Add
  • $5.50 / Each

6 per package

Add
  • $8.50 / package

(375ml each)

Add
  • $4.35 / Each

340g bag

Add
  • $10.00 / Each

900g package

Add
  • $8.00 / Each

454 g Loaf

Add
  • $10.00 / Each

384 g package

Add
  • $15.00 / Each

1 per package

Add
  • $17.00 / Each

946 ml jar

Add
  • $5.50 / Each

6 per package

Add
  • $9.00 / package

500ml package

Add
  • $2.50 / Each

1 bunch

Add
  • $15.00 / Each

approx 1lb package

Add
  • $3.00 / Each

500g bag

Add
  • $30.00 / Each

60g package

Add
  • $10.00 / Each

860g package

Add
  • $3.50 / each

80g bag

Add
  • $13.50 / Each

562 ml container

Add
  • $2.50 / Each

1 bunch

Add
  • $5.50 / Each

125ml jar

Add
  • $6.50 / Each

500ml jar

Add
  • $3.50 / Each

500g bag

Add
  • $14.65 / Each

600 ml container

Add
  • $20.00 / Each

$6.95/lb

Add
  • $5.00 / Each

35g per package

Add
  • $13.00 / Each

1 per package

Add
  • $6.00 / Each

6 per package

Add
  • $4.85 / Each

35g per package

Add
  • $4.25 / Each

454g package

Add
  • $9.50 / Each

1 per package

Add
  • $5.00 / Each

6 per package

Add
  • $11.00 / Each

600ml container

Add
  • $5.00 / Package

450 g package

Add
  • $3.50 / Each

340g package

Add
  • $13.00 / Each

1 per package

Add
  • $2.50 / Each

$1.47/lb

Add
  • $5.00 / Each

6 per package

Add
  • $6.00 / Each

398ml can

Add
  • $5.00 / Package

250 g package

Add
  • $8.00 / Package

175 g Package

Add
  • $4.85 / Each

35g per package

Add
  • $3.50 / Each

454g package

Add
  • $9.75 / Each

170 g per package

Add
  • $4.00 / Each

4 per package

Add
  • $6.00 / Each

398ml can

Add
  • $6.25 / Each

375g bag

Add
  • $5.00 / Package

450 g package

Add
  • $8.75 / Package

300g Package

Add
  • $5.00 / Each

30g per package

Add
  • $11.50 / Each

150 g per package

Add
  • $9.00 / Package

6 per package

Add
  • $7.00 / Each

375ml jar

Add
  • $3.75 / Each

156ml can

Add
  • $4.35 / Each

2 per package

Add
  • $8.00 / Each

31g box

Add
  • $5.00 / Each

35g per package

Add
  • $12.00 / Each

150 g per package

Add
  • $6.50 / Each

198g bag

Add
  • $4.35 / Each

2 per package

Add
  • $11.50 / Each

150 g per package

Add
  • $15.00 / Each

230ml jar

Add
  • $2.50 / Each

100g container

Add
  • $5.00 / Each

227g bag

Add
  • $15.00 / Each

230ml jar

Add
  • $5.00 / Each

946 ml box

Add
  • $10.00 / Each

296ml bottle

Add
  • $5.00 / Each

19g per package

Add
  • $2.50 / Each

100 g container

Add
  • $5.00 / Each

227g bag

Add
  • $5.00 / Each

35g per package

Add
  • $6.50 / Each

165 g package

Add
  • $15.00 / Each

230ml jar

Add
  • $6.50 / Package

165 g package

Add
  • $5.00 / Each

227g box

Add
  • $4.50 / Each

50g per package

Add
  • $6.50 / Package

165 g package

Add
  • $8.50 / Each

98g package

Add
  • $6.50 / Each

165 g package

Add
  • $12.00 / Each

12 Coffee Pods

Add
  • $6.50 / Package

165 g package

Add
  • $15.00 / Package

7 per package

Add
  • $13.50 / Each

100g package

Add
  • $12.00 / Each

12 Coffee Pods

Add
  • $6.50 / Package

165 g package

Add
  • $4.75 / Each

$2.95/lb

Add
  • $3.50 / Each

1x 100g Kabob

Add
  • $15.00 / Package

7 per package

Add
  • $6.75 / Each

125 g package

Add
  • $4.75 / Each

$2.95/lb

Add
  • $11.00 / Each

251ml bottle

Add
  • $4.50 / Each

310ml jar

Add
  • $15.00 / Package

7 per package

Add
  • $11.00 / Each

125g per package

Add
  • $12.00 / Each

12 pods per package

Add
  • $15.00 / Package

7 per package

Add
  • $11.00 / Each

125g per package

Add
  • $11.00 / Each

227g bag

Add
  • $5.00 / Each

$3.10/lb

Add
  • $29.99 / Package

2 per package

Add
  • $4.95 / Each

35g per package

Add
  • $6.00 / Each

$4.20/lb

Add
  • $6.35 / Each

370ml bottle

Add
  • $19.99 / Package

270 - 285g package

Add
  • $5.25 / Each

35g per package

Add
  • $0.75 / Each

1pc

Add
  • $3.00 / Each

floret

Add
  • $6.35 / Each

370ml bottle

Add
  • $8.00 / Each

113 g container

Add
  • $5.50 / Each

Add
  • $0.35 / Each

1pc

Add
  • $16.00 / Package

680 g package

Add
  • $10.00 / Each

200 g package

Add
  • $5.00 / Each

$3.80/lb

Add
  • $18.00 / each

225 g wedge

Add
  • $4.00 / Each

6 per package

Add
  • $13.00 / Each

225 g package

Add
  • $5.50 / Each

160g

Add
  • $5.25 / Each

20g per package

Add
  • $3.00 / Each

Add
  • $4.95 / Each

40g per package

Add
  • $3.00 / Each

Add
  • $10.00 / Each

225 g package

Add
  • $4.50 / Each

$2.50/lb

Add
  • $5.50 / Each

25g per package

Add
  • $4.00 / Each

$2.50/lb

Add
  • $5.95 / Each

35g per package

Add
  • $15.00 / Each

320 g / 13 oz Jar

Add
  • $4.65 / Each

20g per package

Add
  • $5.85 / Each

113 g package

Add
  • $5.85 / Each

113 g package

Add
  • $50.00 / Each

1 bushel

Add
  • $5.00 / Each

40g per package

Add
  • $4.85 / Each

13g per package

Add
  • $5.50 / Each

35g per package

Add
  • $3.50 / Bunch

Add
  • $3.00 / Each

Add
  • $5.65 / Each

45g per package

Add
  • $4.65 / Each

5g per package

Add
  • $5.50 / Each

45g per package

Add
  • $5.50 / Each

35g per package

Add
  • $5.00 / Each

40g per package

Add
  • $4.75 / Each

25g per package

Add
  • $5.85 / Each

25g per package

Add
  • $10.00 / Each

5 garlic bulbs per bag

Add
  • $4.85 / Each

23g per package

Add
  • $5.25 / Each

15g per package

Add
  • $5.95 / Each

35g per package

Add
  • $3.50 / Bunch

Add
  • $5.25 / Each

40g per package

Add
  • $4.85 / Each

20g per package

Add
  • $6.75 / Each

20g per package

Add
  • $5.00 / Each

35g per package

Add
  • $4.85 / Each

35g per package

Add
  • $4.95 / Each

10g per package

Add
  • $5.00 / Each

15g per package

Add
  • $5.65 / Each

35g per package

Add
  • $5.25 / Each

40g per package

Add
  • $5.25 / Package

25g per package

Add
  • $6.50 / Each

60g container

Add
  • $2.00 / Each

$5.17/lb

Add
  • $2.00 / Each

Add
  • $2.00 / Each

Add
  • $2.00 / Each

Add
  • $2.50 / Each

2lb bag

Add
  • $4.50 / each

3 per bunch

Add
  • $4.00 / Each

250g bag

Add
  • $15.00 / Each

454g container

Add
  • $15.00 / Each

454g container

Add
  • $3.00 / Each

$1.75/lb

Add
  • $3.00 / Each

$1.75/lb

Add
  • $6.75 / 5lb Bag

$1.35/lb

Add
  • $6.75 / 5lb Bag

$1.35/lb

Add
  • $6.75 / 5lb Bag

$1.35/lb

Add
  • $1.25 / Each

$.90c/lb

Add
  • $5.00 / Each

$1.60/lb

Add
  • $3.00 / Each

$1.60/lb

Add
  • $5.00 / Cluster

$3.15/lb

Add
  • $4.60 / Each

1 pint

Add
  • $4.60 / Each

1 pint

Add
  • $4.60 / Each

1 pint

Add
  • $4.60 / Each

1 pint

Add
  • $4.00 / Each

$5.55/lb

Add
  • $4.00 / Each

$2.15/lb

Add
  • $4.00 / 227g package

$9.70/lb

Add
  • $4.00 / Each

$1.30/lb

Add

Follow Our

Social Media

award
logo01 logo02 logo03 logo04 logo08 logo09 logo10 logo11 logo05 logo06 logo12

© Nicholyn Farms | Website by mediasuite.ca